OK

 ایده ال دکور وارد کننده و نماینده پخش کاغذ دیواری های کره ای و پارکت با تیم طراحی حرفه ای، با استفاده از ایده های نو در چیدمان و طراحی داخلی، با کمترین هزینه محیطی ارام و دلنشین برای شما خلق می نماید.

طرح های کاغذ دیواری گلدار در دکوراسیون منزل


اولین طرح های گل را می توان در مصر و ایران باستان دید و این طرح گل نیلوفر آبی بود که روی نقشینه ها و ظروف آن دوره دیده می شود. در دوره ی رنسانس از گل برای تزیینات پنجره ها، دیوارها و سقف استفاده می شده است. اما استفاده از نقوش گلدار در دستبافت ها برای اولین بار در آسیا دیده شده است. فرش های دست بافت ایرانی، عثمانی و شوجی های ژاپنی با طرح شکوفه ی گیلاس و پارچه های با طرح گل های ریز در هند نمونه های استفاده شده از طرح گلدار در آسیا است.


دکوراسیون داخلی
ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی
استفاده از طرح های کاغذ دیواری گلدار در دکوراسیون منازل مانند خود گل ماهیتی و ظرافتی زنانه دارد و می تواند فضایی پرانرژی و پر جنب و جوش ایجاد کند. این طرح برای فصل پاییز انتخابی مناسب است زیرا گرمای بهار و تابستان را به داخل فضا می آورد، بنابر این با آغاز ماه مهر و فصل پاییز می توانید از جلوه این طرح لذت ببرید.
                                                                                         

ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی
این طرح مانند الگوهای دیگر با توجه به رنگ، اندازه و نوع گل می تواند در قالب سبک های مختلف از مدرن گرفته تا وینتیج و روستایی جای بگیرد. به عنوان مثال یک طرح گل بزرگ روی یک کوسن کوچک کاملا مدرن به نظر می رسد در صورتی که همان طرح به صورت تکرار شونده با مقیاس کوچک حسی وینتیج خلق می کند.
                              دکوراسیون داخلی                     دکوراسیون داخلی
                                       ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی                                     ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی

طرح گلدان با گل های کوچک با رنگ های ملایم حسی زنانه به فضا می دهد در حالی که همان گل با مقیاسی بزرگتر با رنگی تند حسی مدرن ایجاد می کند.دکوراسیون داخلی
ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی

استفاده از کاغذ دیواری طرح گلدار در کار شاید به نظر بسیار ساده به نظر برسد اما این طرح با توجه به تنوع در نوع گل، اندازه و رنگ بسیار متفاوت عمل می کند. اگر شما نیز از هواداران محتاط طرح گلدار هستید بهتر است با نقاط کوچک شروع کنید و این طرح را در غالب عناصر کوچک مانند روکش کوسن، پرده ی شید، آباژور و اکسسوری های دیگر وارد فضا کنید.


                                                                                             دکوراسیون داخلی

ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی

بهترین فضا برای وارد کردن این طرح اتاق خواب است. انگار که طرح کاغذ دیواری گلدار برای فضای اتاق خواب خلق شده است. رو تختی گلدار می تواند حس تابستانی و رمانتیکی به اتاق خواب شما ببخشد.    

                             دکوراسیون داخلی                            دکوراسیون داخلی                                           ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی                                ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی              
بشقاب های چینی قدیمی گلدار نیز می تواندقالبی برای وارد کردن طرح گلدار به فضا باشند. تنها کافیست آنها را روی دیوار آویزان کنید تا حس باغی زیبا را تداعی کنند.
برای ترکیب طرح گلدار با الگوهای دیگر بهتر است از زمینه با رنگ مشابه برای الگوها استفاده کنید تا فضا شلوغ به نظر نرسد. الگوی گلدار در کنار الگوهای هندسی خلوت مانند راه راه ترکیب مناسبی است.


       
                                                         دکوراسیون داخلی                            دکوراسیون داخلی

                                         ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی                       ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی 

 
 اگر طرح گلدار را با چرم، چوب یا فلز ترکیب کنید حس زنانه این طرح کمتر می شود.

اگر فضای شما کوچک است بهتر است در استفاده از الگوی گلدار محتاط باشید زیرا این الگوی شلوغ باعث کوچک تر به نظر رسیدن فضا می شود. بهتر است از الگوهایی محو در زمینه استفاده کنید.

برای ایجاد تعادل بهتر است از الگوی گلدار با مقیاس متفاوت در کنار هم استفاده کنید. به عنوان مثال طرحی با گل های کوچک برای پرده در کنار روکش مبلی با گل های متوسط و کوسنی با گل های درشت.

دکوراسیون داخلی

           ایده آل دکور با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و دکوراسیون داخلی     Copyright © 2019 idealdecor.ir Allright Reserved Powered By AzaranWeb