OK

 ایده ال دکور وارد کننده و نماینده پخش کاغذ دیواری های کره ای و پارکت با تیم طراحی حرفه ای، با استفاده از ایده های نو در چیدمان و طراحی داخلی، با کمترین هزینه محیطی ارام و دلنشین برای شما خلق می نماید.

جایگاه دیوار و سقف در یک فضا

دیوارها و سقف بزرگترین بخش ها از چهارچوب یک اتاق هستند، و اگرچه برای پوشانیده شدن به گرانی کف ها و پنجره ها نیستند، روش هایی که برای کار بر روی آن ها انتخاب می کنید، می تواند هم فضای کلی اتاق را تقویت نماید و هم می تواند باعث شکست آن بشود. به طور تاریخی، دیوارها همواره ارزش توجه  و علاقه تزیینی را داشته اند و سقف ها تقریبا به طور کامل و همیشه، دقیقا تا سال 1920، موضوع کار قرار گرفته اند. متاسفانه از آن زمان به بعد، بیشتر آنها به شکل ملال آوری ساده شده اند. کماکان هم برای سقف و هم برای دیوارها، انتخاب های بسیار زیادی برای اجرا وجود دارد که می تواند اتمسفر کلی یک اتاق را تغییر دهد.

ایده ال دکور          ایده آل دکور


تصمیم گیری در مورد انتخاب میان رنگ، کاغذ دیواری، قاب بندی های تزیینی و... برای دیوارها و سقف یک اتاق یک مساله است و شناختن وسعت هر کدام از آنها، مساله ای دیگر. بیشتر افراد در مورد چگونگی استفاده از بیشتر تکنیک های گسترده ی امروزی، به راهنمایی و ایده گرفتن نیاز دارند.
متریالی که برای کار بر روی دیوارها انتخاب می کنید چه در مورد شخصیت، حال و هوا و سبک و چه در مورد ابعاد و اندازه ی ظاهری آن می تواند تفاوتی آشکار ایجاد کند.


ایده ال دکور


در حقیقت استفاده ی هوشمندانه از نقش، بافت و جزئیات معماری و همچنین رنگ، می تواند فضا را کوچک تر یا بزرگ تر، پهن تر و یا باریک تر، سردتر و یا گرم تر، روشن تر و یا تیره تر به نظر برساند و هرگونه بدنمایی را بپوشاند. مطمئنا فضای حقیقی( و نه ظاهری ) نیز می تواندبا تغییرات سازه ای مثل اضافه نمودن یا برداشتن دیوارها، که در صورت باربر نبودن آنها، کار نسبتا ساده ای است, تغییر کند. به روش مشابه، سقف ها می توانند به طور فیزیکی و به منظور بهتر شدن ابعاد و تناسبات و یا به منظور ایجاد فرورفتگی با عمق مناسب برای نصب یک نورپردازی خوب- خصوصا برای کارهای هنری و اشیاء- پایین آورده شوند

ایده آل دکور


Copyright © 2019 idealdecor.ir Allright Reserved Powered By AzaranWeb